Biz Kimiz ?

Yirmi yılı aşkındır doğa turları alanında faaliyet gösteren kadrosu ile İznik Acara kırsalında kurulu bir aktivite oteliyiz. Güç kaynağımız TamzaraTur bu yıl 30. yılını kutlamakta, kardeş konaklama kuruluşumuz Natura Lodge Otel Ayder yaylasında faaliyetine devam etmektedir.

Yeryüzü Oteli başta her yaştan çocuk aktivitelerini temel alan çocuk dostu tesis olmakla birlikte, bisiklet, doğa yürüyüşü, kros koşu kayağı, hedik yürüyüşleri, kamp alanı, kır toplantılarını, sanat buluşmaları organize eden yapıdadır.

Bulunduğumuz coğrafya İstanbul, Kocaeli, Bursa metropollerine eşit mesafededir. Her birimiz kentlerde beton ormanları ile çevriliyiz. Hem yetişkin bireyler, hem de çok önemsediğimiz çocuklar için “Kır” ulaşılması güç bir alan olmamasını arzuluyoruz. Bu neden dolayısıyla mikro anlamda ilk ölçekte Yeryüzü Oteli ile çocuk dostu aktivite otelini olgunlaştırmak niyetindeyiz. Devamında makro anlamda etrafımızdaki köylere ve tesislere fikri yayarak çocuk dostu platoya dönmek istiyoruz. Desteklerseniz başaracağımıza inanıyoruz…